Logo
Logo
Hamburger

Par HELITECH

HELITECH SIA

HELITECH ir jauns metālapstrādes uzņēmums Ropažos. Kopš darbības uzsākšanas 2021. gadā esam strauji papildinājuši savu pakalpojumu klāstu un piedāvājam metināšanas, CNC griešanas un citus pakalpojumus. Uzņēmuma komandai ir vairāk kā 20 gadu pieredzi metālapstrādē un smagās tehnikas apkalpošanā.

Mūsu klienti novērtē piedāvātos metālapstrādes risinājumus un palīdzību projektu īstenošanā, un ātro pasūtījumu izpildes laiku. Uzņēmums nodarbojas arī ar smagās tehnikas un transporta metāla detaļu remontu. Kā arī pie mums ir īstā vieta Can-Am kvadriciklu vai bagiju apkopes un remonta veikšanai, vai aprīkošanai ar kādu no mūsu izgatavotajiem aksesuāriem.

120+
Regulāro
klientu
20 min
Attālumā
no Rīgas
800m²
Noliktavu platība

20 gadu pieredze

HELITECH komanda ir savas jomas eksperti, kas piedāvās labāko risinājumu un nodrošinās darbu kvalitāti. Gadu gaitā uzkrātā pieredze par apstrādes tehnoloģijām, materiāliem un to noturību garantē projektu izdošanos.

Sadarbības partneri

Sadarbojamies ar dažādu nozaru uzņēmumiem - no būvniecības, transporta, mežistrādes kompānijām līdz dizaina aģentūrām, reklāmas ražotājiem un kino industrijai.

Ātra pasūtījumu apstrāde

Pāris dienu laikā varam izpildīt maza apjoma darbus. Pasūtījumu izpildes laiks atkarīgs no specifisku materiālu vai rezerves daļu pieejamības un parasti iekļaujas 2-5 dienu laikā.

CNC griešana

Plazmas griešana individuāliem pasūtījumiem un masveida ražošanai.

Block image Block image Block image Block image